Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Pieczyska - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Lokal handlowy Piaseczno

Piaseczno(Pieczyska + 18 km)

821 893 zł70,35 m² 11 682,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Doskonały, niewielki, narożny, bardzo ustawny lokal z dużymi witrynami o powierzchni 70,35m z dużym ogródkiem 123m w nowym budynku na już częściowo zasiedlonej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Opolska

Świerczów(Pieczyska + 9 km)

999 000 zł500 m² 1 998 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony na działce o powierzchni 14 arów, usytuowany w miejscowości Świerczów, w gminie Świerczów, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej dw 454.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Brzeziny

Brzeziny(Pieczyska + 5 km)

3 900 000 zł441 m² 8 843,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość sprzedawana wraz z wyposażeniem do rozlewu napoi usytuowana na działce o powierzchni ok. 3216m2 w miejscowości Brzeziny kolo Kalisza. Hala produkcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Kopernika

Śródmieście,Ostrołęka(Pieczyska + 20 km)

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy lokal użytkowy o łącznej powierzchni 50 m , położony na drugim piętrze znanej galerii handlowej Kupiec przy ul. Kopernika. Lokalizacja w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Tomice(Pieczyska + 14 km)

13 530 000 zł2 390 m² 5 661,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Tomicach, na działce o pow. 15 023 m2. W skład nieruchomości wchodzą: 1. Hotel (294 m2) - 12 pokoi z łazienkami. 2. Restauracja - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Matuszewskiego

Osięciny(Pieczyska + 24 km)

100 000 zł167 m² 598,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość pod usługi w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość stanowiąca działkę gruntu o powierzchni 221 m zabudowaną budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany Czersk

Czersk(Pieczyska + 23 km)

9 800 000 zł17 509,03 m² 559,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta inwestycyjna! Na sprzedaż duży zakład produkcyjny w centrum Czerska! nieruchomość: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Piaseczno

Piaseczno(Pieczyska + 18 km)

12 000 000 zł1 400 m² 8 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wyłącznie W wilsons nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku biurowo - usługowego o łącznej powierzchni użytkowej 1400 m2, utrzymanego.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy

Chylice(Pieczyska + 18 km)

3 000 000 zł660 m² 4 545,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:49

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość pod warszawą idealna na biznes - pensjonat, hostel, pokoje, kwatery pracownicze, imprezy okolicznościowe, warsztaty (duża sala). Aktualnie działający biznes - kwatery pracownicze.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł93,50 m² 1 818,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Prosperujący biznes - gotowiec inwestycyjny - restauracja - centrum Inowrocławia Tylko u nas! Kontakt do agenta nieruchomości: aleksandra Gadzikowska 5tel.   Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Pieczyska

Pieczyska,kujawsko-pomorskie

120 000 zł25 m² 4 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do sprzedaży dwa pawilony gastronomiczne w Pieczyskach. Lokale posiadają zezwolenia na handel piwem oraz gastronomię. Jeden z lokali wyposażony jest w pełen osprzęt do produkcji.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij